Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Національною службою посередництва і примирення

11 червня 2019 року відбулось підписання Меморандуму  про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Національною службою посередництва і примирення (далі НСПП). Меморандум підписали Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс.

У рамках Меморандуму співпраця сторін передбачає взаємодію Держпраці та НСПП щодо формування сприятливого середовища на ринку праці, забезпечення реалізації державної політики з питань контролю за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, а також забезпечення захисту конституційних прав та інтересів громадян, підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, сприяння розвитку соціального діалогу в Україні.

Під час підписання документу Олександр Окіс зазначив: «Меморандум сприятиме підвищенню інституційної спроможності як Державної служби з питань праці, так і Національної служби посередництва і примирення. Адже ми перебуваємо на одній платформі, маємо спільні завдання та єдину мету. Цим документом ми об’єднуємо наші зусилля та виходимо на новий рівень  співпраці».

У своїй промові Роман Чернега підкреслив: «За багаторічний досвід спільної роботи в історії наших служб вже є вагомі здобутки. Адже ми неодноразово скеровували наші спільні зусилля для вирішення питань щодо соціально-економічних та трудових прав громадян, відстоювання інтересів держави». Очільник Держпраці також зазначив, що взаємодія служб сприятиме координації спільних дій в досягненні мети Меморандуму.

Після підписання Меморандуму  Олександр Окіс за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічної стабільності в державі, сприяння розвитку соціального діалогу, нагородив Романа Чернегу відомчою заохочувальною відзнакою Національної служби посередництва і примирення  – нагрудним знаком «За заслуги».

Голова Держпраці подякував та зазначив, що ця нагорода є спільною для всієї Державної служби України з питань праці.