Відбулось засідання колегії Державної служби України з питань праці

За участю представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, начальників територіальних органів Держпраці та державних підприємств, що входять до сфери управління Держпраці, у Дніпрі відбулось  засідання колегії Державної служби України з питань праці. Вів засідання Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.

Вітаючи присутніх на початку зібрання, він підкреслив: «Уряд наділив службу широкими повноваженнями щодо нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю, надав ефективний механізм виявлення незадекларованої праці, щоб захистити трудові права і забезпечити соціальні гарантії працівників, а тому й вимагає від нас відповідної максимальної віддачі. На особливому контролі були і залишаються питання виробничого травматизму та подальша робота у напряму його зменшення».

В ході роботи учасники денного засідання колегії проаналізували стан державного нагляду, промислової безпеки та охорони праці на підприємствах вугільної промисловості та застосування вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сфері  котлонагляду та підіймальних споруд з урахуванням змін у законодавстві.

На засіданні обговорили заходи державного нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки, їх вплив на стан виробничого травматизму в галузях національної економіки у І півріччі 2019 року та заслухали керівників підприємств, на яких сталися нещасні випадки.

На завершення зібрання посадовці затвердили проект Плану роботи колегії Державної служби України з питань праці на IІ півріччя 2019 року.