Конфлікт інтересів та інші обмеження щодо запобігання корупції

05 червня 2018 року в ДП “Полтавський експертно-технічний центр Держпраці ” уповноваженою особою з питань запобігання корупції Закорецькою М. Ю. було проведено семінар-навчання з працівниками підприємства відносно дотримання законодавства стосовно конфлікту інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції.

Детально було розглянуто основні засади запобігання та врегулювання конфлікту інтересів згідно Закону України „Про запобігання корупції”. Основна увага приділялася алгоритму дій працівників та їх керівників щодо вирішення ситуацій у разі виникнення конфлікту інтересів.

Додатково, уповноваженою особою було роз’яснено термін „корупційний злочин” та статті Кримінального кодексу України, які містять корупційну складову.  

Розглянуто скоєні корупційні злочини за поточний рік у системі Держпраці, та приклади вироків суду з реєстру судових рішень.

З метою недопущення корупційних правопорушень, директор підприємства Арестов О. В. підвів підсумок навчання та повторно наголосив працівникам щодо сумлінності виконання своїх посадових обов’язків та дотримання законодавства.