Правила етичної поведінки згідно Закону України „Про запобігання корупції”

28 серпня 2018 року в ДП “Полтавський експертно-технічний центр Держпраці” уповноваженою особою з питань запобігання корупції Закорецькою М. Ю. було проведено семінар-навчання з працівниками підприємства відносно етичних стандартів поведінки, а також підведено підсумки превентивного заходу, який відбувся 22-23 серпня 2018 року у приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області.

На семінарі-навчання було детально розглянуто Розділ VI Правила етичної поведінки Закону України „Про запобігання корупції”. Роз’яснено етичні норми поведінки, компетентність та ефективність роботи працівників підприємства.

Додатково, учасниками семінару та уповноваженою особою було розглянуто поняття «конфлікт інтересів». Було обговорено проблематику робочого процесу. Особливу увагу уповноважена особа з питань запобігання корупції Закорецька М. Ю. звернула на ч.2 ст. 52 ЗУ „Про запобігання корупції”, а саме на обов’язкове письмове повідомлення НАЗК у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування.

Також, розглянуто скоєні корупційні злочини з липня 2018 року у системі Держпраці.

Закрив семінар-навчання директор підприємства Арестов О. В. наголосивши працівникам етичні норми поведінки та дотримання законодавства України.