Триває відбірковий тур VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей-2019”

Управління Держпраці у Полтавській області приймає роботи дітей на перший етап конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей-2019”. Конкурс на регіональному рівні триватиме до першого березня 2019 року.
 
Нагадаємо, конкурс організовує і проводить ДП “Редакція журналу “Охорона праці” за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.
 
Конкурс складається з двох етапів:
І етап Конкурсу: листопад 2018 року – лютий 2019 року: відбіркові регіональні тури;
ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2019 року: фінал та оголошення переможців.
 
Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:
перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.
Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональних рівнях надсилають учасники до Управління Держпраці у Полтавській області не пізніше першого березня 2019 року (м. Полтава, вул. Пушкіна, 119, тел. для довідки (0532) 56-40-76)).